Skip to content
vytápění domu

O nás

Sidlo společnosti ThermoFLUX d.o.o. se sídlem v Jajce, Bosna a Hercegovina. Společnost byla založena v roce 2007. Postupem času jsme se vyvíjeli a investovali do nejnovějšího vybavení a nástrojů. Polepšili jsme si a vyrostli v seriózní společnost, která v současnosti zaměstnává 400 pracovníků. Výrobní prostory pokrývají přes 30.000 m2 uzavřených hal a jsme největším výrobcem kotlů na pelety v Bosně a Hercegovině. Velkou část produkce exportujeme a naše výrobky jsou na zahraničním trhu velmi konkurenceschopné. Byly implementovány normy managementu kvality ISO 9001. Na výrobky máme mezinárodní certifikáty a velké množství z nich je na seznamech státních pobídek v několika zemích EU. Výrobní proces probíhá na nejmodernějších strojích a disponujeme 5 lasery na řezání plechu, 9 lisy na ohýbání plechu; 2 ohýbačky panelů pro automatické ohýbání plechů; s automatickým mokrým lakovacím strojem a 2 automatickými a 1 ručním plastifikačním zařízením.

Výroba

Celý výrobní proces probíhá v nově vybudovaných halách o ploše 30 000 m2. Samotná výroba je na velmi vysoké technologické úrovni. Řezání, ohýbání a svařování se provádí na nejmodernějších CNC strojích, jejichž počet se každým rokem zvyšuje. Kromě toho také investujeme do našich zaměstnanců a naši zaměstnanci neustále zlepšují své znalosti a dovednosti.

Výrobní kapacity

Každý detail při výrobě je pečlivě propracován a je mu věnována velká pozornost. Vysoké výrobní kapacity a vyškolený personál jsou naší výhodou oproti ostatním. Naším mottem je: Čím vyšší kvalita produktu, tím nižší náklady na údržbu.