Skip to content
vytápění domu

Krbová kamna na pelety

Pro ústřední topení

Teplovzdušné

Pokud je praktičnost jednou z vlastností, o kterou nejčastěji usilujete, pak je pro vás vyroben náš extrémně funkční model INTERIO, který má jednoduchý systém údržby a čištění.

Ať už zvolíte červenou, béžovou nebo bílou variantu, krbová kamna na pelety INTERIO je ideálním řešením pro vytápění každé domácnosti. Klasický design a keramické doplňky ve třech barvách zajišťují doplňkovost s ostatními kusy nábytku, takže si můžete vytvořit ideální prostředí.

Zásobník na pelety tohoto krbu je strategicky umístěn tak, aby umožňoval snadné a rychlé nakládání. Pomocí dávkovače se tedy pelety automaticky vkládají z nádoby do topeniště, dle nastavené intenzity.

INTERIO je dodáváno připravené k připojení k topné instalaci, s vestavěným oběhovým čerpadlem, expanzní nádobou a pojistným ventilem.

INTERIO je vybaveno Wi-Fi modulem a nabízí možnost připojení pokojového termostatu, což poskytuje další snadné použití.

Pro všechny milovníky minimalistického designu je krbová kamna ELEGANCE AIR dokonalým řešením. Z jeho elegance vyzařuje nadčasová estetika, která dokonale zapadne do moderně řešeného domova.

Přímé linie designu, unikátní hliníkový rošt a prosklená dvířka, kterými si můžete kdykoli vychutnat zážitek z plamene, vytvářejí příjemné prostředí a atmosféru v každém domově.

Spolu s elegantním designem přichází vynikající funkčnost. Pro správnou a pravidelnou údržbu je třeba čistit spalovací prostor krbových kamen ELEGANCE AIR každých 20 dní, což je velká úleva při jeho údržbě.